درباره ما

تاریخچه نان برنجی

به دلیل موقعیت شهر کرمانشاه در مسیر جاده ابریشم و مسیر راه کربلا و رفت و آمد زیاد مسافران و زائران وجود نانی در این شهر که ماندگاری  و ارزش غذایی بالایی داشته باشد لازم بود. همین امر موجب تهیه نوعی شیرینی شد که از جنس یکی از خوراک های اصلی مسافران یعنی برنج باشد. بدین ترتیب نان برنجی توسط مسافران و زائران به بیرون از کرمانشاه برده می شد و کم کم به سوغات این شهر تبدیل شد. تولید این نوع شیرینی به صورت موروثی و به صورت نسل به نسل تا به امروز از پدر به پسر و از استاد به شاگرد منتقل، زنده و گسترش داده شده است.
تاریخچه و قدمت نان برنجی به شکل کنونی، به دوران حکومت قاجار و در حدود ۱۵۰ سال پیش بر می گردد. علاوه بر نان برنجی سایر شیرینی های سوغاتی کرمانشاه عبارت اند از نان شکری، نان خرمایی، و کاک.

تاریخچه برند حاج نصرالله نوری

در سال ۱۳۳۸ برادران ورمزیار (حاج خیرالله و حاج نصرالله) در زمینه تولید سنتی نان برنجی و سایر شیرینی های کرمانشاهی در مغازه ای واقع در خیابان مدرس کرمانشاه فعالیت خود را آغاز کردند. مغازه پس از ۱۶ سال به پل حاج محمد تقی و پس از ۳ سال نیز به خیابان جوانشیر منتقل شد که تا به امروز در همین مکان واقع می باشد. از سال ۱۳۵۶ با تغییر نام خانوادگی حاج نصرالله ورمزیار به نوری این برند تا به امروز با نام «حاج نصرالله نوری» فعال می باشد.
اکنون پس از گذشت بیش از ۶۰ سال از زمان تاسیس توانسته ایم شعبه های فروش خود را در سطح شهر توسعه و با استفاده از دستگاه های مدرن و تولید محصولات به صورت بهداشتی، کیفیت را درخور نام و اعتبار این برند بالا نگه داریم و بدین ترتیب بخشی از تولید و فروش شیرینی های سوغاتی کرمانشاه را در سطح کشور بر عهده داریم. ایده تاسیس فروشگاه اینترنتی برند حاج نصرالله نوری نیز با توجه به تقاضای محصولات از اقصی نقاط کشور و ارتباط و دسترسی راحت تر هموطنان وجود آمد و امید است که بتوانیم در فروش و خدمت رسانی هرچه بیشتر، تلاشی شایسته داشته باشیم.

نماینده های فروش ما

دفتر فروش نان برنجی حاج نصرالله نوری به آدرس زیر می باشد:
 کرمانشاه – سی متری سوم – میدان بهزیستی
۰۸۳۳۸۳۸۳۵۳۱
۰۹۱۸۳۳۳۵۰۲۷
۰۹۱۸۳۳۶۶۶۹۷

برند حاج نصرالله نوری همچنین دارای شعبات زیر در سطح کرمانشاه می باشد:
شعبه مرکزی: کرمانشاه – چهار راه مطهری (جوانشیر سابق)
شعبه ۲: کرمانشاه – شهرک کارمندان – ایستگاه ۹ – نبش کوچه شهید پژیانی
شعبه ۳: کرمانشاه – شهرک مسکن – خیابان لاله – بین لاله ۳ و ۵
شعبه ۴: کرمانشاه – شهرک تعاون – ایستگاه ۶ – جنب بانک ملی